درباره ما

شرکت فرا توسعه دانیال در سال 1389 با هدف بومی سازی شیرهای ایمنی قطع کننده یا به اصطلاح شات آف ولو فعالیت خود را آغاز نمود. هدف این شرکت در ابتدا تولید تجهیزات ایمنی مورد استفاده در ایستگاه های تقلیل فشار گاز بوده که در پی این مهم، همکاری تنگاتنگ و جلب اعتماد بسیاری از شرکت های گاز استانی و نیز پیمانکاران را در پی داشته است. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و تجربه بالا در حوزه های مهندسی نفت و گاز، بهینه سازی عملکرد شات آف ولو ها را کلید زده که نتیجه این مهم تبدیل شدن به بزرگترین تولیدکننده شات آف ولو در کشور می باشد.

تاریخچه فراتوسعه دانیال

1389 : تاسیس شرکت فرا توسعه دانیال
1390 : طراحی و تولید اولین شات آف ولو
1392 : طراحی و تولید اتصال عایقی
1394 : طراحی و تولید شات آف ولو سایز 12 اینچ کلاس 600
1396 : طراحی و تولید عمگرهای نوع CPD
1399 : اخذ تاییدیه دانش بنیان
1400 : اخذ تاییدیه تولید عملگرهای پنوماتیکی و هیدرولیکی از شرکت ملی گاز ایران
1401 : اخذ تاییدیه تولید شیرهای اطمینان از شرکت ملی گاز ایران
1402 : تولید اولین شات آف ولو سایز 24 اینچ کلاس 600 در کشور

ماموریت و چشم انداز

فرا توسعه دانیال تولید کننده ای برجسته در حوزه تجهیزات ایمنی (SAFETY EQUIPMENTS) می باشد که در صنایع نفت و گاز تجهیز کلیدی محسوب می شود. این شرکت دانش بنیان بر خود ملزم می داند تا با بهره گیری از دانش فنی و تکنولوژی تولید ویژه خود، به حل مشکلات این بخش از صنعت کشور بپردازد. شایان ذکر است که تمامی این موارد با ارائه خلاقانه ترین راه حل ها و در بهنیه ترین زمان فراهم خواهد شد. فرا توسعه دانیال مفتخر است تا سال 1404، به بزرگترین تولیدکننده تجهیزات ایمنی و کنترلی در کشور تبدیل شود.

حوزه های کاری

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Nemo aliquam facilis perspiciatis nesciunt at cumque dicta, deserunt perferendis id, aperiam esse ipsum ad! Nesciunt, delectus tenetur perspiciatis doloribus sit sunt?

وندور لیست های تایید شده

  1. تاییدیه از شرکت ملی گاز ایران
  2. تاییدیه دانش بنیان
  3. تاییدیه از مجتمع گاز پارس جنوبی
  4. تاییدیه از شرکت مهندسی و تولید خدمات برق
  5. تاییدیه از شرکت فولاد خراسان

برخی از مشتریان ما

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Delectus iure voluptatem, officiis laboriosam libero dolores earum provident impedit et consectetur nam nobis, aut sint accusantium natus, quibusdam rem quaerat quae?